DLACZEGO STOSUJEMY FOLIE LUSTRZANE I PRZECIWSŁONECZNE

Pierwszym i podstawowym atutem stosowania folii lustro weneckie lub folii przeciwsłonecznych refleksyjnych jest obniżenie temperatury pomieszczenia o kilka stopni w ciągu lata. Podczas chłodniejszych dni i pory zimowej folie okienne lustrzane i przeciwsłoneczne zatrzymują ciepło w pomieszczeniu obniżając ubytki energetyczne. Dodatkowo folie okienne lustrzane posiadają efekt lustra weneckiego ograniczając wgląd do pomieszczenia w ciągu dnia kiedy nie zapalamy światła.

Folie okienne lustrzane i przeciwsłoneczne refleksyjne to doskonałe rozwiązanie na upalne jak i również chłodne dni. Specjalne warstwy chronią przed nadmiernym nagrzewaniem w ciągu lata, natomiast zimą przed ubytkami ciepła z wewnątrz pomieszczenia. Redukują odblaski oraz promieniowanie UV w 99%-tach ! Dużym atutem w nowych modelach folii -np. seria SL  jest redukcja promieni podczerwonych IR  oraz długa żywotność  folii- nawet 10 lat !

 

 

Folie typu lustro weneckie mają najwyższy współczynnik redukcji promieni słonecznych oraz dodatkowy efekt niewidzialności. Podczas dnia chronią nas przed ciekawskimi spojrzeniami dając efekt lustra na zewnątrz pomieszczenia. Widok od środka pomieszczenia jest klarowny i nie zaciemnia znacznie pomieszczenia.

 

WIDOK WEWNĄTRZ POMIESZCZENIA

 

 

Przykładowe działanie folii zaaplikowanej na okno oraz szyba bez folii.

 

 

Folie okienne lustro weneckie występują też w wielu kolorach dając ciekawy efekt estetyczny i wizualny .

 

Dla klientów, którzy nie preferują efektu lustra, a ograniczenie ciepła w pomieszczeniu jest wymagane polecamy folie przeciwsłoneczne refleksyjne o różnym stopniu odbicia promieni słonecznych. Nowością w roku 2023 są folie NEUTRAL o czarnym zabarwieniu na zewnątrz i prawie niewidzialnym zabarwieniu od środka.

Polecamy też folie 3-warstwowe seria SL wyższej jakości i trwałości lub folie selektywną anty solaryczną LUX SPUTTER o złotym zabarwieniu polecaną przy nowych szybach.

 

 

Dla klientów, którzy cenią sobie klarowny i niezabarwiony obraz po aplikacji folii okiennej polecamy folie krystaliczne jak SUPER CLEAR lub po prostu folię bezbarwną  UV-99.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl